Prodaja - Zemljište 4000 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija OMILjENO
450 000 €
112 €/m²
Property 25290 photo 1
Property 25290 photo 2
Property 25290 photo 3
Property 25290 photo 4
Property 25290 photo 5
Property 25290 photo 6
Property 25290 photo 7
Property 25290 photo 8
Property 25290 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 66 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4000 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).То је ван плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
420 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 2666
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
650 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 2680
  • Kvadratura 16600 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
400 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 2725
  • Kvadratura 12100 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
470 000 € 453 €/m²
  • Kod objekta 2737
  • Kvadratura 1037 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
450 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 2984
  • Kvadratura 5015 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
650 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 3370
  • Kvadratura 8800 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
400 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 3645
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
638 000 € 312 €/m²
  • Kod objekta 4351
  • Kvadratura 2040 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
450 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 6899
  • Kvadratura 16500 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
490 000 € 320 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 10871
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter