Prodaja - Zemljište 4634 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Poligiros
93 000 €
20 €/m²
Property 4717 photo 1
Property 4717 photo 2
Property 4717 photo 3
Property 4717 photo 4
Property 4717 photo 5
Property 4717 photo 6
Property 4717 photo 7
Property 4717 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 64 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4634 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki). Na zemljištu: sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 220 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 19794
  • Kvadratura 7300 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 19795
  • Kvadratura 12653 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
130 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 22889
  • Kvadratura 4002 m²
  • Udaljenost od mora 820 m
Za prodaju
130 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 23641
  • Kvadratura 1417 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
130 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 23721
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
130 000 € 288 €/m²
  • Kod objekta 24776
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
130 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 25195
  • Kvadratura 6662 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
130 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 35776
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
130 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 36566
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
130 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 46525
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 900 m

Prijava za Newsletter