Prodato

Prodaja - Zemljište 15600 m² na Atosu (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Aristotel Srpsko-hrvatski
600 000 €
38 €/m²
Property 4599 photo 1
Property 4599 photo 2
Property 4599 photo 3
Property 4599 photo 4
Property 4599 photo 5
Property 4599 photo 6
Property 4599 photo 7
Property 4599 photo 8
Property 4599 photo 9
Property 4599 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 850 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 75 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 15600 kv.m. na Atosu (Halkidiki).То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena struja.

Za prodaju
500 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 31994
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
500 000 € 170 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 31995
  • Kvadratura 4765 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
500 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 32883
  • Kvadratura 13000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
540 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 38293
  • Kvadratura 7089 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
860 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 44409
  • Kvadratura 16500 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
800 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 45819
  • Kvadratura 12750 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
700 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 45821
  • Kvadratura 17000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
800 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 45824
  • Kvadratura 23000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
500 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 46559
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
700 000 € 875 €/m²
  • Kod objekta 48716
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter