Prodaja - Zemljište 12991 m² na Atosu (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Aristotel Ouranopoli
600 000 € 580 000 €
44 €/m²
Property 63190 photo 1
Property 63190 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 106 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12991 kv.m. na Atosu (Halkidiki).То је ван плана града. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 600 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
765 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 4600
  • Kvadratura 11300 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
550 000 € 203 €/m²
  • Kod objekta 5921
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
490 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 5985
  • Kvadratura 6450 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
860 000 € 188 €/m²
  • Kod objekta 8865
  • Kvadratura 4560 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
650 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 8885
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
600 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 14907
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
800 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 22286
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
750 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 22385
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
500 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 24481
  • Kvadratura 10750 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
550 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 31596
  • Kvadratura 9800 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter