Prodato
420 000 €
76 €/m²
Property 4573 photo 1
Property 4573 photo 2
Property 4573 photo 3
Property 4573 photo 4
Property 4573 photo 5

Detalji

  • Plaža: песчаный пляж
  • Koeficijent izgradnje: 4
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 5500 kv.m. na Tasosu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
500 000 € 320 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 3423
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
600 000 €
  • Kod objekta 3509
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
550 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 3589
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
350 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 3618
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
340 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 4224
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
500 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 5813
  • Kvadratura 12912 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
430 000 € 430 €/m²
  • Kod objekta 31000
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
360 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 38014
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
350 000 € 948 €/m²
  • Kod objekta 59541
  • Kvadratura 369 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
500 000 € 609 €/m²
  • Kod objekta 60800
  • Kvadratura 820 m²
  • Udaljenost od mora 650 m

Prijava za Newsletter