350 000 €
948 €/m²
Property 59541 photo 1
Property 59541 photo 2
Property 59541 photo 3
Property 59541 photo 4
Property 59541 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 369 kv.m. na Tasosu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 221 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
500 000 € 320 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 3423
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
330 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 3591
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
350 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 3618
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
340 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 4224
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
500 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 5813
  • Kvadratura 12912 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
430 000 € 430 €/m²
  • Kod objekta 31000
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
360 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 38014
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
350 000 € 948 €/m²
  • Kod objekta 59541
  • Kvadratura 369 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
500 000 € 609 €/m²
  • Kod objekta 60800
  • Kvadratura 820 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
500 000 € 236 €/m²
  • Kod objekta 62895
  • Kvadratura 2113 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter