Prodaja - Poslovni prostor 112 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Dion Dio
250 000 €
2232 €/m²
Property 35876 photo 1
Property 35876 photo 2
Property 35876 photo 3
Property 35876 photo 4
Property 35876 photo 5
Property 35876 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 112 kv.m na Olimpska regija. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
350 000 € 260 000 € 371 €/m²
  • Kod objekta 4411
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
320 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 9514
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
300 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 10005
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
330 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 18526
  • Kvadratura 110 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
290 000 € 644 €/m²
  • Kod objekta 29262
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 15
Za prodaju
350 000 € 1944 €/m²
  • Kod objekta 30446
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
330 000 € 687 €/m²
  • Kod objekta 32387
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
270 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 32825
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
250 000 € 2232 €/m²
  • Kod objekta 35876
  • Kvadratura 112 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
300 000 € 1538 €/m²
  • Kod objekta 38860
  • Kvadratura 195 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter