Prodato
150 000 €
2143 €/m²
Property 44649 photo 1
Property 44649 photo 2
Property 44649 photo 3
Property 44649 photo 4
Property 44649 photo 5
Property 44649 photo 6
Property 44649 photo 7
Property 44649 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 1975
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: ostalo
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
180 000 € 1894 €/m²
  • Kod objekta 51269
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
178 000 € 1561 €/m²
  • Kod objekta 51771
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 2096 €/m²
  • Kod objekta 51795
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
202 000 € 1270 €/m²
  • Kod objekta 52134
  • Kvadratura 159 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
168 000 € 2507 €/m²
  • Kod objekta 52296
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 1016 €/m²
  • Kod objekta 52331
  • Kvadratura 187 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
200 000 € 1769 €/m²
  • Kod objekta 53236
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
161 000 € 1490 €/m²
  • Kod objekta 53260
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
210 000 € 205 000 € 2562 €/m²
  • Kod objekta 54495
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 1914 €/m²
  • Kod objekta 54756
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter