150 000 €
2679 €/m²
Property 12503 photo 1
Property 12503 photo 2
Property 12503 photo 3
Property 12503 photo 4
Property 12503 photo 5
Property 12503 photo 6
Property 12503 photo 7
Property 12503 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 1985
  • Godina renoviranja: 1995
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 56 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, baštu, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
195 000 € 2074 €/m²
  • Kod objekta 56872
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 2337 €/m²
  • Kod objekta 60136
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
125 000 € 1562 €/m²
  • Kod objekta 65788
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
174 000 € 2676 €/m²
  • Kod objekta 65111
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 2229 €/m²
  • Kod objekta 63265
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 57534
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 1769 €/m²
  • Kod objekta 53236
  • Kvadratura 113 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 2102 €/m²
  • Kod objekta 44245
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
135 000 € 2547 €/m²
  • Kod objekta 64812
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 3627 €/m²
  • Kod objekta 65408
  • Kvadratura 51 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter