Prodaja - Zemljište 700 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
30 000 €
42 €/m²
Property 44157 photo 1
Property 44157 photo 2
Property 44157 photo 3
Property 44157 photo 4
Property 44157 photo 5
Property 44157 photo 6
Property 44157 photo 7
Property 44157 photo 8
Property 44157 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 160 m
  • Udaljenost od grada: 31 km
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 700 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
30 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 25473
  • Kvadratura 2077 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
25 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 37870
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
28 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 20967
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
25 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 13982
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
25 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 28892
  • Kvadratura 670 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
35 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 37803
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
35 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 66103
  • Kvadratura 430 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
30 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 26820
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
30 000 € 16 500 € 27 €/m²
  • Kod objekta 32339
  • Kvadratura 611 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
30 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 44157
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 160 m

Prijava za Newsletter