Prodaja - Zgrada 1956 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Ilioupoli
2 500 000 €
1278 €/m²
Property 43955 photo 1

Detalji

  • Godina izgradnje: 1996
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju zgrada od 1956 kv.m u Atini. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, grejanje.

Za prodaju
3 500 000 € 4748 €/m²
  • Kod objekta 41172
  • Kvadratura 737 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
2 100 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 65846
  • Kvadratura 875 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
2 750 000 € 2330 €/m²
  • Kod objekta 60032
  • Kvadratura 1180 m²
  • Udaljenost od mora 7400 m
Za prodaju
2 300 000 € 2300 €/m²
  • Kod objekta 45087
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
3 500 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 24422
  • Kvadratura 2800 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
2 500 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 66004
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
3 600 000 € 5806 €/m²
  • Kod objekta 31871
  • Kvadratura 620 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
2 700 000 € 1810 €/m²
  • Kod objekta 63887
  • Kvadratura 1491 m²
  • Udaljenost od mora 7800 m

Prijava za Newsletter