940 000 € 939 000 €
3913 €/m²
Property 43802 photo 1
Property 43802 photo 2
Property 43802 photo 3
Property 43802 photo 4
Property 43802 photo 5
Property 43802 photo 6
Property 43802 photo 7
Property 43802 photo 8
Property 43802 photo 9
Property 43802 photo 10
Property 43802 photo 11
Property 43802 photo 12
Property 43802 photo 13
Property 43802 photo 14
Property 43802 photo 15
Property 43802 photo 16
Property 43802 photo 17
Property 43802 photo 18
Property 43802 photo 19
Property 43802 photo 20
Property 43802 photo 21
Property 43802 photo 22
Property 43802 photo 23
Property 43802 photo 24
Property 43802 photo 25
Property 43802 photo 26
Property 43802 photo 27
Property 43802 photo 28
Property 43802 photo 29
Property 43802 photo 30
Property 43802 photo 31
Property 43802 photo 32
Property 43802 photo 33
Property 43802 photo 34
Property 43802 photo 35
Property 43802 photo 36
Property 43802 photo 37
Property 43802 photo 38
Property 43802 photo 39
Property 43802 photo 40
Property 43802 photo 41
Property 43802 photo 42
Property 43802 photo 43
Property 43802 photo 44
Property 43802 photo 45
Property 43802 photo 46
Property 43802 photo 47
Property 43802 photo 48
Property 43802 photo 49
Property 43802 photo 50
Property 43802 photo 51
Property 43802 photo 52
Property 43802 photo 53
Property 43802 photo 54
Property 43802 photo 55

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od grada: 0,4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 72 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 240 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Na upit
  • Kod objekta 47392
  • Kvadratura 740 m²
  • Broj soba 8
Preporučujemo Za prodaju
800 000 € 2787 €/m²
  • Kod objekta 49006
  • Kvadratura 287 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 200 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 50227
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
950 000 € 2193 €/m²
  • Kod objekta 51144
  • Kvadratura 433 m²
  • Udaljenost od mora 770 m
Za prodaju
1 220 000 € 2355 €/m²
  • Kod objekta 52429
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 770 m
Za prodaju
910 000 € 800 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 52962
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
790 000 € 510 000 € 2361 €/m²
  • Kod objekta 54694
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 386 000 € 7035 €/m²
  • Kod objekta 54752
  • Kvadratura 197 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 1230 €/m²
  • Kod objekta 56313
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
1 250 000 € 6648 €/m²
  • Kod objekta 57194
  • Kvadratura 188 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter