Property 49006 photo 1
Property 49006 photo 2
Property 49006 photo 3
Property 49006 photo 4
Property 49006 photo 5
Property 49006 photo 6
Property 49006 photo 7
Property 49006 photo 8
Property 49006 photo 9
Property 49006 photo 10
Property 49006 photo 11
Property 49006 photo 12
Property 49006 photo 13
Property 49006 photo 14
Property 49006 photo 15
Property 49006 photo 16
Property 49006 photo 17
Property 49006 photo 18
Property 49006 photo 19
Property 49006 photo 20
Property 49006 photo 21
Property 49006 photo 22
Property 49006 photo 23
Property 49006 photo 24
Property 49006 photo 25
Property 49006 photo 26
Property 49006 photo 27
Property 49006 photo 28
Property 49006 photo 29
Property 49006 photo 30

Detalji

  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 3400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 287 kv.m na Kritu. u podrumu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija, 2 kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
800 000 € 2787 €/m²
  • Kod objekta 49006
  • Kvadratura 287 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
950 000 € 2193 €/m²
  • Kod objekta 51144
  • Kvadratura 433 m²
  • Udaljenost od mora 770 m
Za prodaju
910 000 € 800 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 52962
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
800 000 € 1230 €/m²
  • Kod objekta 56313
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • Kod objekta 57927
  • Kvadratura 290 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
950 000 € 12179 €/m²
  • Kod objekta 60124
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
950 000 € 6089 €/m²
  • Kod objekta 61623
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 61624
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 050 000 € 6953 €/m²
  • Kod objekta 61625
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Preporučujemo Za prodaju
960 000 € 6400 €/m²
  • Kod objekta 61626
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter