Prodaja - Zemljište 5062 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Dion Dio
220 000 €
43 €/m²
Property 43616 photo 1
Property 43616 photo 2
Property 43616 photo 3
Property 43616 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 5062 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 180 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
315 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 6633
  • Kvadratura 1428 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
275 000 € 230 000 € 167 €/m²
  • Kod objekta 7090
  • Kvadratura 1375 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
300 000 € 263 €/m²
  • Kod objekta 7535
  • Kvadratura 1140 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
300 000 € 230 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 9057
  • Kvadratura 4900 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
200 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 56527
  • Kvadratura 5869 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
230 000 € 444 €/m²
  • Kod objekta 57174
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
200 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 59215
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
230 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 59380
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
200 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 60981
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
210 000 € 190 000 € 147 €/m²
  • Kod objekta 63943
  • Kvadratura 1285 m²
  • Udaljenost od mora 8800 m

Prijava za Newsletter