Prodaja - Vila 400 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
550 000 €
1375 €/m²
Property 43264 photo 1
Property 43264 photo 2
Property 43264 photo 3
Property 43264 photo 4
Property 43264 photo 5
Property 43264 photo 6
Property 43264 photo 7
Property 43264 photo 8
Property 43264 photo 9
Property 43264 photo 10
Property 43264 photo 11
Property 43264 photo 12
Property 43264 photo 13
Property 43264 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2001
  • Broj soba: 9
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 400 kv.m na Olimpska regija. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.