Prodaja - Stan 160 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština
450 000 €
2813 €/m²
Property 43058 photo 1
Property 43058 photo 2
Property 43058 photo 3
  • Kod objekta 43058
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 160 m²
  • Region Solun
  • Mesto Solun - Opština (Solun)
  • Broj soba 2

Detalji

  • Sprat: 7. sprat
  • Godina izgradnje: 2021
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 160 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
380 000 € 2111 €/m²
  • Kod objekta 36590
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
405 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 41514
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 2533 €/m²
  • Kod objekta 41515
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 43058
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
370 000 € 3814 €/m²
  • Kod objekta 57578
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
395 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 58921
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
375 000 € 5136 €/m²
  • Kod objekta 61611
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
370 000 € 6379 €/m²
  • Kod objekta 61622
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
382 000 € 3031 €/m²
  • Kod objekta 64644
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Preporučujemo Za prodaju
365 000 € 3842 €/m²
  • Kod objekta 65389
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter