Property 66045 photo 1
Property 66045 photo 2
Property 66045 photo 3
Property 66045 photo 4
Property 66045 photo 5
Property 66045 photo 6
Property 66045 photo 7
Property 66045 photo 8
Property 66045 photo 9
Property 66045 photo 10
Property 66045 photo 11
Property 66045 photo 12
Property 66045 photo 13
Property 66045 photo 14
Property 66045 photo 15
Property 66045 photo 16

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 1966
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 550 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 115 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 7. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
405 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 41514
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 43058
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
410 000 € 2808 €/m²
  • Kod objekta 51445
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 57270
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 58920
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 58921
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 59229
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 4731 €/m²
  • Kod objekta 61420
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 5119 €/m²
  • Kod objekta 61615
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
410 000 € 5061 €/m²
  • Kod objekta 63896
  • Kvadratura 81 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter