380 000 €
2111 €/m²
Property 36590 photo 1
Property 36590 photo 2
Property 36590 photo 3
Property 36590 photo 4
Property 36590 photo 5
Property 36590 photo 6
Property 36590 photo 7
Property 36590 photo 8
Property 36590 photo 9
Property 36590 photo 10
Property 36590 photo 11
Property 36590 photo 12
Property 36590 photo 13
Property 36590 photo 14
Property 36590 photo 15

Detalji

  • Sprat: 7. sprat
  • Godina izgradnje: 1971
  • Godina renoviranja: 2013
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 3
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 180 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, 2 dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom, 2 WC. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, alarm.

Za prodaju
410 000 € 5061 €/m²
  • Kod objekta 63896
  • Kvadratura 81 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
310 000 € 3444 €/m²
  • Kod objekta 64543
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 64546
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3555 €/m²
  • Kod objekta 64548
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
460 000 € 3898 €/m²
  • Kod objekta 64614
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
515 000 € 4364 €/m²
  • Kod objekta 64615
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod objekta 64616
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
382 000 € 3031 €/m²
  • Kod objekta 64644
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 3157 €/m²
  • Kod objekta 64651
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
365 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 64676
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter