Prodaja - Mezoneta 187 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Цhaniotis
430 000 €
2299 €/m²
Property 4222 photo 1
Property 4222 photo 2
Property 4222 photo 3
Property 4222 photo 4
Property 4222 photo 5
Property 4222 photo 6
Property 4222 photo 7
Property 4222 photo 8
Property 4222 photo 9
Property 4222 photo 10
Property 4222 photo 11
Property 4222 photo 12
Property 4222 photo 13
Property 4222 photo 14
Property 4222 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 77 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 187 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, bazen, parking, travnjak, grejanje, ostavu.

Za prodaju
420 000 € 3360 €/m²
  • Kod objekta 1380
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
430 000 € 2299 €/m²
  • Kod objekta 4222
  • Kvadratura 187 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
500 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 6376
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 3416 €/m²
  • Kod objekta 7638
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 4523 €/m²
  • Kod objekta 8527
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
470 000 € 3133 €/m²
  • Kod objekta 11589
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
360 000 € 2535 €/m²
  • Kod objekta 12426
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 32105
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
380 000 € 2814 €/m²
  • Kod objekta 32432
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
470 000 € 2937 €/m²
  • Kod objekta 40243
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter