390 000 €
3900 €/m²
Property 66128 photo 1
Property 66128 photo 2
Property 66128 photo 3
Property 66128 photo 4
Property 66128 photo 5
Property 66128 photo 6
Property 66128 photo 7
Property 66128 photo 8
Property 66128 photo 9
Property 66128 photo 10
Property 66128 photo 11
Property 66128 photo 12
Property 66128 photo 13
Property 66128 photo 14
Property 66128 photo 15
Property 66128 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 88 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 100 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, travnjak, ostavu.

Za prodaju
450 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 48808
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
560 000 € 4666 €/m²
  • Kod objekta 56638
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 3416 €/m²
  • Kod objekta 58337
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 3166 €/m²
  • Kod objekta 58460
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 5733 €/m²
  • Kod objekta 59113
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 2687 €/m²
  • Kod objekta 62538
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 63134
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 63641
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
490 000 € 4083 €/m²
  • Kod objekta 63651
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 4081 €/m²
  • Kod objekta 64298
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter