450 000 €
3000 €/m²
Property 48808 photo 1
Property 48808 photo 2
Property 48808 photo 3
Property 48808 photo 4
Property 48808 photo 5
Property 48808 photo 6
Property 48808 photo 7
Property 48808 photo 8
Property 48808 photo 9
Property 48808 photo 10
Property 48808 photo 11
Property 48808 photo 12
Property 48808 photo 13
Property 48808 photo 14
Property 48808 photo 15
Property 48808 photo 16
Property 48808 photo 17
Property 48808 photo 18
Property 48808 photo 19
Property 48808 photo 20
Property 48808 photo 21
Property 48808 photo 22
Property 48808 photo 23
Property 48808 photo 24
Property 48808 photo 25

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 81 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 150 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, travnjak, grejanje, ostavu.

Za prodaju
380 000 € 2814 €/m²
  • Kod objekta 32432
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
470 000 € 2937 €/m²
  • Kod objekta 40243
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
450 000 € 2727 €/m²
  • Kod objekta 45168
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
450 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 48808
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
560 000 € 4666 €/m²
  • Kod objekta 56638
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 3416 €/m²
  • Kod objekta 58337
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 3166 €/m²
  • Kod objekta 58460
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 5733 €/m²
  • Kod objekta 59113
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 5217 €/m²
  • Kod objekta 61061
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 2687 €/m²
  • Kod objekta 62538
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter