Prodaja - Stan 309 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41447 photo 1
Property 41447 photo 2
Property 41447 photo 3
  • Kod objekta 41447
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 309 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 309 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
1 300 000 € 9285 €/m²
  • Kod objekta 23730
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
405 000 € 5328 €/m²
  • Kod objekta 23896
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 250 000 € 10245 €/m²
  • Kod objekta 24584
  • Kvadratura 122 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
2 100 000 € 1 900 000 € 8016 €/m²
  • Kod objekta 24901
  • Kvadratura 237 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3066 €/m²
  • Kod objekta 24916
  • Kvadratura 212 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
365 000 € 4562 €/m²
  • Kod objekta 24928
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
2 400 000 € 14201 €/m²
  • Kod objekta 24949
  • Kvadratura 169 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
790 000 € 6171 €/m²
  • Kod objekta 25037
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 055 000 € 4586 €/m²
  • Kod objekta 25768
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 600 000 € 17777 €/m²
  • Kod objekta 25777
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter