Prodaja - Stan 306 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos Pafos
280 000 €
915 €/m²
Property 63204 photo 1
Property 63204 photo 2
Property 63204 photo 3
Property 63204 photo 4

Detalji

Opis

Na prodaju stan od 306 kv.m u Pafos. Stan Je Raspored enterijer.

Za prodaju
405 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 49364
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
245 000 € 2268 €/m²
  • Kod objekta 51494
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
235 000 € 2582 €/m²
  • Kod objekta 51525
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 51969
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 2760 €/m²
  • Kod objekta 52168
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 2403 €/m²
  • Kod objekta 52364
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 2045 €/m²
  • Kod objekta 52465
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 4029 €/m²
  • Kod objekta 52524
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
400 000 € 3960 €/m²
  • Kod objekta 52529
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
395 000 € 2651 €/m²
  • Kod objekta 55886
  • Kvadratura 149 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter