Prodaja - Stan 174 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41444 photo 1
Property 41444 photo 2
Property 41444 photo 3
  • Kod objekta 41444
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 174 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 174 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
730 000 € 7525 €/m²
  • Kod objekta 56457
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
890 000 € 7235 €/m²
  • Kod objekta 56458
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 3651 €/m²
  • Kod objekta 56476
  • Kvadratura 356 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 4888 €/m²
  • Kod objekta 56483
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
580 000 € 4873 €/m²
  • Kod objekta 56484
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
523 000 € 3463 €/m²
  • Kod objekta 56549
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 3965 €/m²
  • Kod objekta 56555
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
678 030 € 4644 €/m²
  • Kod objekta 56588
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
524 300 € 4946 €/m²
  • Kod objekta 56595
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
245 000 € 2207 €/m²
  • Kod objekta 56912
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter