Prodaja - Stan 174 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41424 photo 1
Property 41424 photo 2
Property 41424 photo 3
  • Kod objekta 41424
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 174 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 174 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i lift, grejanje.

Za prodaju
530 622 € 4279 €/m²
  • Kod objekta 49738
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
410 000 € 3082 €/m²
  • Kod objekta 49789
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
577 000 € 4507 €/m²
  • Kod objekta 50002
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
3 600 000 € 11612 €/m²
  • Kod objekta 50033
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
246 000 € 3514 €/m²
  • Kod objekta 50453
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
620 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 50523
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
877 000 € 2884 €/m²
  • Kod objekta 50531
  • Kvadratura 304 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 50616
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 6500 €/m²
  • Kod objekta 50617
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 2359 €/m²
  • Kod objekta 50921
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter