Prodaja - Stan 168 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 41387 photo 1
Property 41387 photo 2
Property 41387 photo 3
  • Kod objekta 41387
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 168 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju stan od 168 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer.

Za prodaju
530 000 € 1992 €/m²
  • Kod objekta 51952
  • Kvadratura 266 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
326 000 € 2295 €/m²
  • Kod objekta 51953
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 700 000 € 6028 €/m²
  • Kod objekta 52044
  • Kvadratura 282 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
297 500 € 2458 €/m²
  • Kod objekta 52049
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3289 €/m²
  • Kod objekta 52050
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
345 000 € 2574 €/m²
  • Kod objekta 52058
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
480 000 € 2944 €/m²
  • Kod objekta 52060
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
460 000 € 5168 €/m²
  • Kod objekta 52061
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 52072
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
725 000 € 3961 €/m²
  • Kod objekta 52248
  • Kvadratura 183 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter