Prodaja - Stan 167 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 340 000 €
14012 €/m²
Property 41327 photo 1
Property 41327 photo 2
Property 41327 photo 3
  • Kod objekta 41327
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 167 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 2019
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju stan od 167 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, grejanje.

Za prodaju
2 500 000 € 13661 €/m²
  • Kod objekta 26180
  • Kvadratura 183 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 600 000 € 2 400 000 € 17266 €/m²
  • Kod objekta 33840
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 400 000 € 14285 €/m²
  • Kod objekta 33894
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 500 000 € 8305 €/m²
  • Kod objekta 34233
  • Kvadratura 301 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
2 245 980 € 6847 €/m²
  • Kod objekta 37331
  • Kvadratura 328 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 090 000 € 16587 €/m²
  • Kod objekta 37610
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
2 500 000 € 13888 €/m²
  • Kod objekta 37781
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 020 700 € 8419 €/m²
  • Kod objekta 37852
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 785 000 € 10711 €/m²
  • Kod objekta 40392
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 570 000 € 13817 €/m²
  • Kod objekta 41285
  • Kvadratura 186 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter