Prodaja - Stan 301 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 500 000 €
8306 €/m²
Property 34233 photo 1
Property 34233 photo 2
Property 34233 photo 3
Property 34233 photo 4
Property 34233 photo 5
  • Kod objekta 34233
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 301 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 301 kv.m u Limasol. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, ostavu. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
2 570 000 € 13817 €/m²
  • Kod objekta 41285
  • Kvadratura 186 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
3 400 000 € 11111 €/m²
  • Kod objekta 41286
  • Kvadratura 306 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
2 600 000 € 14054 €/m²
  • Kod objekta 41288
  • Kvadratura 185 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
2 480 000 € 18370 €/m²
  • Kod objekta 41292
  • Kvadratura 135 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 680 000 € 19142 €/m²
  • Kod objekta 41293
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 480 000 € 18370 €/m²
  • Kod objekta 41294
  • Kvadratura 135 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
3 590 000 € 17342 €/m²
  • Kod objekta 41295
  • Kvadratura 207 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 780 000 € 19857 €/m²
  • Kod objekta 41296
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 780 000 € 20000 €/m²
  • Kod objekta 41298
  • Kvadratura 139 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 300 000 € 13772 €/m²
  • Kod objekta 41322
  • Kvadratura 167 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter