Prodaja - Stan 197 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 500 000 €
12690 €/m²
Property 45147 photo 1
Property 45147 photo 2
Property 45147 photo 3
Property 45147 photo 4
Property 45147 photo 5
Property 45147 photo 6
Property 45147 photo 7
Property 45147 photo 8
Property 45147 photo 9
  • Kod objekta 45147
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 197 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 197 kv.m u Limasol. Stan se nalazi na 8. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 500 000 € 13888 €/m²
  • Kod objekta 37781
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 020 700 € 8419 €/m²
  • Kod objekta 37852
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 785 000 € 10711 €/m²
  • Kod objekta 40392
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 570 000 € 13817 €/m²
  • Kod objekta 41285
  • Kvadratura 186 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
3 400 000 € 11111 €/m²
  • Kod objekta 41286
  • Kvadratura 306 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
2 600 000 € 14054 €/m²
  • Kod objekta 41288
  • Kvadratura 185 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
2 480 000 € 18370 €/m²
  • Kod objekta 41292
  • Kvadratura 135 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 680 000 € 19142 €/m²
  • Kod objekta 41293
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 480 000 € 18370 €/m²
  • Kod objekta 41294
  • Kvadratura 135 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
3 590 000 € 17342 €/m²
  • Kod objekta 41295
  • Kvadratura 207 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter