Prodaja - Stan 235 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Bilten Trilofo
300 000 €
1277 €/m²
Property 38880 photo 1
Property 38880 photo 2
Property 38880 photo 3
Property 38880 photo 4
Property 38880 photo 5
Property 38880 photo 6
Property 38880 photo 7
Property 38880 photo 8
Property 38880 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 1995
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju stan od 235 kv.m u predgrađu Soluna. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 4 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 3 kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, bazen, parking, grejanje.