160 000 €
1046 €/m²
Property 38279 photo 1
Property 38279 photo 2
Property 38279 photo 3
Property 38279 photo 4
Property 38279 photo 5
Property 38279 photo 6
Property 38279 photo 7
Property 38279 photo 8
Property 38279 photo 9
Property 38279 photo 10
Property 38279 photo 11
Property 38279 photo 12
Property 38279 photo 13
Property 38279 photo 14
Property 38279 photo 15
Property 38279 photo 16
Property 38279 photo 17
Property 38279 photo 18
Property 38279 photo 19
Property 38279 photo 20
Property 38279 photo 21
Property 38279 photo 22
Property 38279 photo 23
Property 38279 photo 24
Property 38279 photo 25
Property 38279 photo 26
Property 38279 photo 27
Property 38279 photo 28
Property 38279 photo 29
Property 38279 photo 30
Property 38279 photo 31
Property 38279 photo 32
Property 38279 photo 33
Property 38279 photo 34
Property 38279 photo 35
Property 38279 photo 36
Property 38279 photo 37
Property 38279 photo 38
Property 38279 photo 39
Property 38279 photo 40
Property 38279 photo 41
Property 38279 photo 42
Property 38279 photo 43
Property 38279 photo 44
Property 38279 photo 45

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1920
  • Godina renoviranja: 2015
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 153 kv.m na Tasosu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
235 000 € 2701 €/m²
  • Kod objekta 60641
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
162 000 € 2160 €/m²
  • Kod objekta 65499
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 2708 €/m²
  • Kod objekta 62851
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 4003
  • Kvadratura 120 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
210 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 62861
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
160 000 € 1045 €/m²
  • Kod objekta 38279
  • Kvadratura 153 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
150 000 € 1111 €/m²
  • Kod objekta 63797
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
220 000 € 1294 €/m²
  • Kod objekta 1080
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter