Prodaja - Zemljište na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
100 000 €
248 €/m²
Property 3783 photo 1
Property 3783 photo 2
Property 3783 photo 3
Property 3783 photo 4

Detalji

  • Ostale pogodnosti: проведены вода и электричество, центральная канализация
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 0 kv.m. na Olimpska regija.

Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 6461
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
135 000 € 120 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 6776
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
90 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 7088
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
145 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 7537
  • Kvadratura 688 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
100 000 € 75 000 € 436 €/m²
  • Kod objekta 8336
  • Kvadratura 172 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
110 000 € 80 000 € 261 €/m²
  • Kod objekta 8783
  • Kvadratura 306 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
120 000 € 255 €/m²
  • Kod objekta 10484
  • Kvadratura 469 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
100 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 10608
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
100 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 12274
  • Kvadratura 2705 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
130 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 12422
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter