Prodaja - Zemljište 4000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
130 000 €
32 €/m²
Property 12422 photo 1
Property 12422 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 150 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
160 000 € 320 €/m²
  • Kod objekta 34010
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 34028
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
120 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 36387
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
190 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 37806
  • Kvadratura 6599 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
160 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 38820
  • Kvadratura 11165 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
170 000 € 404 €/m²
  • Kod objekta 38834
  • Kvadratura 420 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
130 000 € 896 €/m²
  • Kod objekta 38835
  • Kvadratura 145 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
160 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 40100
  • Kvadratura 1586 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
120 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 41225
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
180 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 41566
  • Kvadratura 5550 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter