Prodaja - Zemljište 250 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
135 000 € 120 000 €
480 €/m²
Property 6776 photo 1
Property 6776 photo 2
Property 6776 photo 3
  • Kod objekta 6776
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 250 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 250 kv.m. na Olimpska regija. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
140 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 21941
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
140 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 21949
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
150 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 21950
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
150 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 26938
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
130 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 32663
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
130 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 33059
  • Kvadratura 12179 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
160 000 € 320 €/m²
  • Kod objekta 34010
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 34028
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
160 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 38820
  • Kvadratura 11165 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
130 000 € 896 €/m²
  • Kod objekta 38835
  • Kvadratura 145 m²
  • Udaljenost od mora 50 m

Prijava za Newsletter