4 200 000 € 3 500 000 €
6364 €/m²
Property 36684 photo 1
Property 36684 photo 2
Property 36684 photo 3
Property 36684 photo 4
Property 36684 photo 5
Property 36684 photo 6
Property 36684 photo 7
Property 36684 photo 8
Property 36684 photo 9
Property 36684 photo 10
Property 36684 photo 11
Property 36684 photo 12
Property 36684 photo 13
Property 36684 photo 14
Property 36684 photo 15
Property 36684 photo 16
Property 36684 photo 17
Property 36684 photo 18
Property 36684 photo 19
Property 36684 photo 20
Property 36684 photo 21
Property 36684 photo 22
Property 36684 photo 23
Property 36684 photo 24
Property 36684 photo 25
Property 36684 photo 26
Property 36684 photo 27
Property 36684 photo 28
Property 36684 photo 29
Property 36684 photo 30
Property 36684 photo 31
Property 36684 photo 32
Property 36684 photo 33
Property 36684 photo 34
Property 36684 photo 35
Property 36684 photo 36
Property 36684 photo 37
Property 36684 photo 38
Property 36684 photo 39

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 8
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 550 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 3 kupatila, kupatila sa tuš kabinom, WC. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
4 000 000 € 9090 €/m²
  • Kod objekta 51440
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 400 000 € 5666 €/m²
  • Kod objekta 51148
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
5 200 000 € 7162 €/m²
  • Kod objekta 56468
  • Kvadratura 726 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
4 198 000 € 13159 €/m²
  • Kod objekta 58524
  • Kvadratura 319 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 58324
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
5 500 000 € 6962 €/m²
  • Kod objekta 64035
  • Kvadratura 790 m²
  • Broj soba 9

Prijava za Newsletter