Prodaja - Zemljište 1250 m² na Tasosu

Grčka Makedonija Prefektura Kavala Tasos
350 000 €
280 €/m²
Property 3618 photo 1
Property 3618 photo 2
Property 3618 photo 3
Property 3618 photo 4
Property 3618 photo 5
Property 3618 photo 6
Property 3618 photo 7
Property 3618 photo 8
Property 3618 photo 9
Property 3618 photo 10
Property 3618 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 30 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1250 kv.m. na Tasosu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 800 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
500 000 € 609 €/m²
  • Kod objekta 60800
  • Kvadratura 820 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
500 000 € 320 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 3423
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
430 000 € 430 €/m²
  • Kod objekta 31000
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
330 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 3591
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
500 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 5813
  • Kvadratura 12912 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
360 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 38014
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
340 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 4224
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
500 000 € 236 €/m²
  • Kod objekta 62895
  • Kvadratura 2113 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
350 000 € 948 €/m²
  • Kod objekta 59541
  • Kvadratura 369 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
350 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 3618
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 30 m

Prijava za Newsletter