Prodato
Property 31729 photo 1
Property 31729 photo 2
Property 31729 photo 3
Property 31729 photo 4
Property 31729 photo 5
Property 31729 photo 6
Property 31729 photo 7
Property 31729 photo 8
Property 31729 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 1969
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 47 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, lift, grejanje.

Za prodaju
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Kod objekta 64413
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 750 000 € 15086 €/m²
  • Kod objekta 64414
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
2 412 000 € 18000 €/m²
  • Kod objekta 64432
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 64496
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 64504
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
1 533 000 € 11976 €/m²
  • Kod objekta 64589
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 2276 €/m²
  • Kod objekta 64603
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 5596 €/m²
  • Kod objekta 64675
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
930 000 € 4673 €/m²
  • Kod objekta 64685
  • Kvadratura 199 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
420 000 € 3962 €/m²
  • Kod objekta 64689
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter