Prodato
Property 30560 photo 1
Property 30560 photo 2
Property 30560 photo 3
Property 30560 photo 4
Property 30560 photo 5
Property 30560 photo 6
Property 30560 photo 7
Property 30560 photo 8
Property 30560 photo 9
Property 30560 photo 10
Property 30560 photo 11
Property 30560 photo 12
Property 30560 photo 13
Property 30560 photo 14
Property 30560 photo 15
Property 30560 photo 16
Property 30560 photo 17
Property 30560 photo 18

Detalji

  • Godišnja isplativost: 10,00%
  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 48 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, lift, grejanje.

Za prodaju
275 000 € 2806 €/m²
  • Kod objekta 54733
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
180 000 € 1914 €/m²
  • Kod objekta 54756
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
184 000 € 1672 €/m²
  • Kod objekta 54850
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 3398 €/m²
  • Kod objekta 55904
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
345 000 € 3382 €/m²
  • Kod objekta 55905
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
340 000 € 3505 €/m²
  • Kod objekta 55906
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 55907
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3726 €/m²
  • Kod objekta 55908
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 3725 €/m²
  • Kod objekta 55909
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
465 000 € 4386 €/m²
  • Kod objekta 55910
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter