Prodato
Property 29669 photo 1
Property 29669 photo 2
Property 29669 photo 3
Property 29669 photo 4
Property 29669 photo 5
Property 29669 photo 6
Property 29669 photo 7
Property 29669 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 1965
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 6500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 99 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
335 000 € 3722 €/m²
  • Kod objekta 62481
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
76 000 € 1288 €/m²
  • Kod objekta 62549
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
345 000 € 3136 €/m²
  • Kod objekta 62550
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
335 000 € 310 000 € 3163 €/m²
  • Kod objekta 62551
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 440 000 € 4888 €/m²
  • Kod objekta 62641
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 4375 €/m²
  • Kod objekta 62782
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5294 €/m²
  • Kod objekta 62783
  • Kvadratura 51 m²
  • Udaljenost od mora 6400 m
Za prodaju
270 000 € 4909 €/m²
  • Kod objekta 62785
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
277 000 € 5893 €/m²
  • Kod objekta 62798
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 62799
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter