Prodaja - Stan 85 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
390 000 €
4588 €/m²
Property 27292 photo 1
Property 27292 photo 2
Property 27292 photo 3
Property 27292 photo 4
Property 27292 photo 5
  • Kod objekta 27292
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 85 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 52 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 85 kv.m u Limasol. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, lift, ostavu.

Za prodaju
460 000 € 3216 €/m²
  • Kod objekta 41881
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
355 000 € 1783 €/m²
  • Kod objekta 41974
  • Kvadratura 199 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 42256
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
480 000 € 3692 €/m²
  • Kod objekta 42258
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 11224 €/m²
  • Kod objekta 42315
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
370 000 € 3814 €/m²
  • Kod objekta 42384
  • Kvadratura 97 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
525 000 € 5526 €/m²
  • Kod objekta 43705
  • Kvadratura 95 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
520 000 € 4297 €/m²
  • Kod objekta 44293
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
340 000 € 3695 €/m²
  • Kod objekta 44295
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
489 000 € 5147 €/m²
  • Kod objekta 44483
  • Kvadratura 95 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter