Prodaja - Zemljište 5996 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
90 000 €
15 €/m²
Property 23341 photo 1
Property 23341 photo 2
Property 23341 photo 3
Property 23341 photo 4
Property 23341 photo 5
Property 23341 photo 6
Property 23341 photo 7
Property 23341 photo 8
Property 23341 photo 9
Property 23341 photo 10
Property 23341 photo 11
Property 23341 photo 12
Property 23341 photo 13
Property 23341 photo 14
Property 23341 photo 15

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5996 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
88 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 51910
  • Kvadratura 2282 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
100 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 30598
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
90 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 29438
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
110 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 62632
  • Kvadratura 980 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
90 000 € 459 €/m²
  • Kod objekta 61050
  • Kvadratura 196 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
130 000 € 343 €/m²
  • Kod objekta 30887
  • Kvadratura 378 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
120 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 34139
  • Kvadratura 4556 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
75 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 35588
  • Kvadratura 4930 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
125 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 42913
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
90 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 50053
  • Kvadratura 727 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter