850 000 €
2656 €/m²
Property 9589 photo 1
Property 9589 photo 2
Property 9589 photo 3
Property 9589 photo 4
Property 9589 photo 5
Property 9589 photo 6
Property 9589 photo 7
Property 9589 photo 8
Property 9589 photo 9
Property 9589 photo 10
Property 9589 photo 11
Property 9589 photo 12
Property 9589 photo 13
Property 9589 photo 14
Property 9589 photo 15
Property 9589 photo 16
Property 9589 photo 17
Property 9589 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2017
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodajumezoneta od 320 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 4 sprata. u suterenu se sastoji od dnevne sobe, kupatila, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 050 000 € 4375 €/m²
  • Kod objekta 14288
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 630 m
Za prodaju
1 000 000 € 3267 €/m²
  • Kod objekta 19509
  • Kvadratura 306 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
945 000 € 3258 €/m²
  • Kod objekta 38715
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
830 000 € 3915 €/m²
  • Kod objekta 46659
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod objekta 51492
  • Kvadratura 289 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Kod objekta 57794
  • Kvadratura 297 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Kod objekta 58375
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod objekta 58420
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
840 000 € 740 000 € 5920 €/m²
  • Kod objekta 58430
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 5142 €/m²
  • Kod objekta 58918
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter