Prodaja - Stan 131 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 23042 photo 1
Property 23042 photo 2
Property 23042 photo 3
Property 23042 photo 4
Property 23042 photo 5
Property 23042 photo 6
Property 23042 photo 7
Property 23042 photo 8
  • Kod objekta 23042
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 131 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 51 km

Opis

Na prodaju stan od 131 kv.m u Limasol. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
650 000 € 7558 €/m²
  • Kod objekta 32708
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
4 390 000 € 12507 €/m²
  • Kod objekta 32903
  • Kvadratura 351 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
635 000 € 3023 €/m²
  • Kod objekta 32998
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
840 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 33330
  • Kvadratura 90 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
475 000 € 3861 €/m²
  • Kod objekta 33353
  • Kvadratura 123 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
480 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 33723
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
580 000 € 6304 €/m²
  • Kod objekta 33758
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
2 600 000 € 2 400 000 € 17266 €/m²
  • Kod objekta 33840
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
911 000 € 846 000 € 3990 €/m²
  • Kod objekta 33867
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 400 000 € 14285 €/m²
  • Kod objekta 33894
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter