Prodaja - Stan 77 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador Larnaka
Cena od 173 000 €
2247 €/m²
Property 56426 photo 1
Property 56426 photo 2
Property 56426 photo 3
Property 56426 photo 4
Property 56426 photo 5
Property 56426 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Sprat: 1. sprat
  • Broj soba: 2
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 77 kv.m u Larnaka. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i parking, lift. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
253 800 € 4880 €/m²
  • Kod objekta 40285
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 2358 €/m²
  • Kod objekta 42395
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
182 400 € 4053 €/m²
  • Kod objekta 45657
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
216 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 45658
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
259 200 € 2178 €/m²
  • Kod objekta 45660
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
189 000 € 2362 €/m²
  • Kod objekta 46113
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
210 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 46190
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 1683 €/m²
  • Kod objekta 47072
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 2287 €/m²
  • Kod objekta 48326
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 1900 €/m²
  • Kod objekta 52137
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter