Prodaja - Zemljište 17000 m² na Jonskim ostrvima

Grčka Jonska ostrva Prefektura Lefkada Omiljeno
Na upit

Detalji

  • Udaljeno od mora: 60 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 17000 kv.m. na Jonskim ostrvima. Na zemljištu: sprovedena struja. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
110 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 41976
  • Kvadratura 14700 m²
  • Udaljenost od mora 3250 m
Za prodaju
320 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 42128
  • Kvadratura 3820 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
300 000 € 384 €/m²
  • Kod objekta 42337
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
220 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 43341
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
128 000 € 164 €/m²
  • Kod objekta 43882
  • Kvadratura 778 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
138 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 43883
  • Kvadratura 988 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
265 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 43884
  • Kvadratura 4413 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
530 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 43885
  • Kvadratura 6179 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter