Prodaja - Commercial property 75 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar Atina - centar - centar
40 000 €
533 €/m²
Property 22526 photo 1
Property 22526 photo 2
Property 22526 photo 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 1973
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju commercial property od 75 kv.m u Atini. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i ostavu.

Za prodaju
55 000 € 1527 €/m²
  • Kod objekta 8159
  • Kvadratura 36 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
50 000 € 454 €/m²
  • Kod objekta 9212
  • Kvadratura 110 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
55 000 € 45 000 € 625 €/m²
  • Kod objekta 10282
  • Kvadratura 72 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
38 000 € 1266 €/m²
  • Kod objekta 13532
  • Kvadratura 30 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
40 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 22526
  • Kvadratura 75 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
40 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 30403
  • Kvadratura 30 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
55 000 € 35 000 € 875 €/m²
  • Kod objekta 34861
  • Kvadratura 40 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
45 000 € 1125 €/m²
  • Kod objekta 36691
  • Kvadratura 40 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m

Prijava za Newsletter