Prodaja - Commercial property 72 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar Atina - centar - centar
55 000 € 45 000 €
625 €/m²
Property 10282 photo 1
Property 10282 photo 2
Property 10282 photo 3
Property 10282 photo 4
Property 10282 photo 5
Property 10282 photo 6
Property 10282 photo 7
Property 10282 photo 8

Detalji

  • Godina renoviranja: 2012
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju commercial property od 72 kv.m u Atini. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, alarm.

Za prodaju
50 000 € 454 €/m²
  • Kod objekta 9212
  • Kvadratura 110 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
60 000 € 600 €/m²
  • Kod objekta 9314
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
60 000 € 1621 €/m²
  • Kod objekta 9320
  • Kvadratura 37 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
55 000 € 45 000 € 625 €/m²
  • Kod objekta 10282
  • Kvadratura 72 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
69 000 € 862 €/m²
  • Kod objekta 10584
  • Kvadratura 80 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
65 000 € 528 €/m²
  • Kod objekta 21626
  • Kvadratura 123 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
60 000 € 645 €/m²
  • Kod objekta 22720
  • Kvadratura 93 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
75 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 25235
  • Kvadratura 60 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
70 000 € 429 €/m²
  • Kod objekta 30126
  • Kvadratura 163 m²
  • Udaljenost od mora 4300 m
Za prodaju
55 000 € 35 000 € 875 €/m²
  • Kod objekta 34861
  • Kvadratura 40 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m

Prijava za Newsletter