Prodaja - Commercial property 30 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar Neos Kosmos
38 000 €
1267 €/m²
Property 13532 photo 1
Property 13532 photo 2
Property 13532 photo 3
Property 13532 photo 4
Property 13532 photo 5
Property 13532 photo 6
Property 13532 photo 7
Property 13532 photo 8
Property 13532 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 1969
  • Godina renoviranja: 2007
  • Grejanje: ostalo
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju commercial property od 30 kv.m u Atini. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana

Za prodaju
55 000 € 1527 €/m²
  • Kod objekta 8159
  • Kvadratura 36 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
50 000 € 454 €/m²
  • Kod objekta 9212
  • Kvadratura 110 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
55 000 € 45 000 € 625 €/m²
  • Kod objekta 10282
  • Kvadratura 72 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
38 000 € 1266 €/m²
  • Kod objekta 13532
  • Kvadratura 30 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
40 000 € 533 €/m²
  • Kod objekta 22526
  • Kvadratura 75 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
40 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 30403
  • Kvadratura 30 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
55 000 € 35 000 € 875 €/m²
  • Kod objekta 34861
  • Kvadratura 40 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
45 000 € 1125 €/m²
  • Kod objekta 36691
  • Kvadratura 40 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m

Prijava za Newsletter