590 000 €
1735 €/m²
Property 20450 photo 1
Property 20450 photo 2
Property 20450 photo 3
Property 20450 photo 4
Property 20450 photo 5
Property 20450 photo 6
Property 20450 photo 7
Property 20450 photo 8
Property 20450 photo 9
Property 20450 photo 10
Property 20450 photo 11
Property 20450 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1983
  • Godina renoviranja: 2016
  • Broj soba: 8
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 550 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 340 kv.m na Kritu. u suterenu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. na prizemlju se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, grejanje, ostavu.

Za prodaju
700 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 30258
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
480 000 € 3428 €/m²
  • Kod objekta 56516
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
680 000 € 3695 €/m²
  • Kod objekta 42028
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
480 000 € 450 000 € 2045 €/m²
  • Kod objekta 29743
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
700 000 € 1400 €/m²
  • Kod objekta 37510
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
540 000 € 1350 €/m²
  • Kod objekta 26503
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
700 000 € 8536 €/m²
  • Kod objekta 16507
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
747 000 € 2716 €/m²
  • Kod objekta 50103
  • Kvadratura 275 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 3244 €/m²
  • Kod objekta 65093
  • Kvadratura 262 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter