Rented
Property 13591 photo 1
Property 13591 photo 2
Property 13591 photo 3
Property 13591 photo 4
Property 13591 photo 5
Property 13591 photo 6
Property 13591 photo 7
Property 13591 photo 8
Property 13591 photo 9
Property 13591 photo 10
Property 13591 photo 11

Detalji

  • Godina izgradnje: 1972
  • Godina renoviranja: 2013
  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava

Opis

Za izdavanje stan od 137 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, WC, 2 ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, lift, ostavu.

Za prodaju
351 000 € 4443 €/m²
  • Kod objekta 56254
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Kod objekta 56256
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
147 000 € 3127 €/m²
  • Kod objekta 56290
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
235 000 € 2526 €/m²
  • Kod objekta 56341
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 4642 €/m²
  • Kod objekta 56370
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
258 000 € 2015 €/m²
  • Kod objekta 56381
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 480 000 € 5454 €/m²
  • Kod objekta 56427
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 56501
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 2905 €/m²
  • Kod objekta 56511
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 270 000 € 6750 €/m²
  • Kod objekta 56522
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter